Про  проведення громадських слухань

Ланнівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення містобудівної документації генерального плану населеного пункту

села Коржиха та села Чалівка Полтавського району Полтавської області.

Містобудівна документація -  генеральний план розробляється на підставі Рішення позачергової 4 сесії 8 скликання Ланнівської сільської ради  від 29 січня 2021 року  «Про надання дозволу на розроблення генеральних планів в межах територій визначених на Публічній кадастровій карті України, населених пунктів с.Чалівка, с.Коржиха».

Замовник - Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради.

Виконавець - проектна організація ПП «Земстройпроект».

Мета проекту - розроблення містобудівної документації, призначеної для обгрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території сіл з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Ланнівської сільської ради з 9:00 до 16:00 години.

Ознайомлення з містобудівною документацією та подача пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня опублікування об’яви за адресою: Адреса:64252, Полтавська обл., Полтавський район,  с-ще. Ланна, вул. Миру 9

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за проведення громадських слухань - сільський голова Ланнівської сільської ради.

Обговорення рішень генерального плану відбудеться 10.12.2021 р. о 11:00 в сільській раді за адресою с. Ланна, вул. Миру, 12 а

Додаткові матеріали для розгляду :  1 . Генеральний план с. Коржиха

2. Опорний план  с. Коржиха