АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення виконавчого комітету «Про затвердження Порядку переведення житлового приміщення (будинку, квартири) у нежитлове приміщення та нежитлового приміщення у житлове приміщення (будинок, квартиру)»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

Експертний висновок постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку Ланнівської сільської ради на  рішення виконавчого комітету «Про затвердження Порядку переведення жи

Експертний висновок

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Ланнівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ланнівської сільської територіальної громади на 2022 рік»..

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Ланнівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ланнівської сільської територіальної громади Карлівського району Полтавській області на 2022 рік».