про проведення громадського обговорення щодо перейменування

вулиць та провулків населених пунктів Ланнівської сільської територіальної громади

Виконавчий комтіет Ланнівської сільської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Ланнівської сільської  територіальної громади та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

1. Організатор громадського обговорення: Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради.

2. Громадське обговорення проводиться виконавчим комітетом Ланнівської сільської ради відповідно до  Закону України  «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики  в Україні і деколонізацію топонімії», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

3. Ініціатори щодо перейменування вулиць: виконавчий комітет Ланнівської сільської ради

4. Перелік вулиць, яким пропонується змінити назву (перейменувати):

У селищі Ланна:

• провулок Валі Котика – на провулок Весняний;

• провулок Гагаріна – на провулок Калиновий.

У селі Куми:

• вулиця Горького – на вулицю Аграрна.

У селі Чалівка:

• вулицю Мічуріна – на вулицю Затишна

• вулицю Пушкіна – на вулицю Річкова

• провулок Горького - на провулок Зоряний

1. Строк громадського обговорення (подання пропозицій): до 14 січня 2024 року.

2. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються: на платформі електронної демократії «EDEM» у розділі «Консультації з громадськістю», в письмовій формі на наступну адресу: 39541 Полтавська область, Полтавський район, селище Ланна, вулиця Миру, 9,  або на e-mail: lannarada@ukr.ner.

Пропозиції учасників громадського обговорення у письмовій формі чи електронною поштою, у месенджері подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції розглядатися не будуть.

1. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: керуюча справами (секритар) виконавчого комітету Валентина МИХАЙЛІЧЕНКО секретар комісії з питань найменування та перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів на території Ланнівської сільської територіальної громади (топонімічна комісія)

2. Підстава —  розпорядження сільського голови від 11.12.2023 року №168/02-03 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та повулків на території Ланнівської сільської територіальної громади».

3. Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Ланнівської сільської  ради за посиланням: https://lannivska-gromada.gov.ua/  в строк до 20 січня 2024 року.

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету           Валентина МИХАЙЛІЧЕНК