Вітання з Днем народження

Ланнівської сільської ради

щиро вітає   з Днем народження

іменинників  жовтня :

11.10.2020 -Корнієнко Юлію Володимирівну - депутата 7 скликання Ланнівської сільської ради .

11.10.2020 - Калініченко Тамілу Володимирівну - головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності виконавчого комітету  Ланнівської сільської ради.

19.10.2020  - Левадного Ігора Володимировича  - депутата 7 скликання Ланнівської сільської ради .

Прийміть сердечні вітання з Днем народження!
Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у вашій щоденній праці, зичимо сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи  не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких.
Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.