Вітання з Днем народження

Виконавчий комітет   Ланнівської сільської ради

щиро вітає   з Днем народження

іменинників  серпня:

02.08.- Рябоконь Валентину Михайлівну начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

2.08. - Золотухіна Олександра Аркадійовича- депутата 7, 8 скликання Ланнівської сільської ради, директора Нижньоланнівського НВК І-ІІ ст.

04.08. – Радченко Марину Володимирівну - депутата 7,8 скликання Ланнівської сільської ради

04.08. – Обихвоста Сергія Владиславовича - депутата 7,8 скликання Ланнівської сільської ради

20.08. - Волошину Наталію Леонідівну- інспектора виконавчого комітету Ланнівської сільської ради

21.08. - Чухрая Сергія Анатолійовича- першого заступника сільського голови Ланнівської сільської ради.

Прийміть сердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у вашій щоденній праці, зичимо сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи  не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких.
Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.