Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту - рішення Ланнівської сільської  ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Ланнівської сільської ради»

Дата: 20.05.2019 15:56

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

проекту рішення Ланнівської сільської ради

«Про затвердження Правил благоустрою території

населених пунктів Ланнівської сільської ради»

Цей аналіз регуляторного впливу (далі Аналіз) розроблений на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року №1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 і визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення Ланнівської сільської  ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Ланнівської сільської ради», як регуляторного акту.

Назва регуляторного актарішення Ланнівської сільської  ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Ланнівської сільської ради»

Регуляторний орган – Ланнівська сільська  рада.

Розробник документа – Виконавчий комітет сільської ради, постійна депутатська комісія з питань земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища, паливно-енергетичного комплексу та використання надр, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку.

Відповідальна особа – голова сільської  ради.

Контактний телефон – 99-3-31

(Повний текст  див: Аналіз регуляторного впливу проекту  регуляторного акту)