Фото без опису                                                 ПРОЕКТ

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                     №

Про затвердження Правил

благоустрою території населених

пунктів Ланнівської сільської ради

Відповідно до п.44 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про відходи», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №310 від 27.11.2017 року, Ланнівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Правила благоустрою території населених пунктів Ланнівської сільської ради, що додаються.

2. Вважати таким, що втратили чинність рішення дев’ятнадцятої сесії Ланнівської сільської ради шостого скликання №9 від 24.05.2012 року «Про затвердження правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків та додержання тиші в громадських місцях Ланнівської сільської ради» та рішення Нижньоланнівської сільської ради дванадцятої сесії шостого скликання від 11.01.2012 року «Про затвердження Правил благоустрою, дотримання тиші, громадського порядку на території Нижньоланнівської сільської ради».

3. Оприлюднити дане рішення та Правила благоустрою території населених пунктів Ланнівської сільської ради на офіційному сайті Ланнівської сільської ради.

4. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення на сайті Ланнівської сільської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища, паливно-енергетичного комплексу та використання надр, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку.

Сільський голова                                                                К.О. Удовиченко