Планування бюджету 2022 рік

Дата: 16.02.2022 14:20

1. Бланк зведення місцевих бюджетів (показників затверджених місцевими радами) за доходами загального фонду на 2022 рік у грошовому виразі

2.Бланк зведення місцевих бюджетів (показників затверджених місцевими радами) за доходами спеціального фонду на 2022 рік у грошовому виразі

3.Бланк зведення місцевих бюджетів ( показників затверджених місцевими радами) за видатками на  2022 рік у грошовому виразі (за функціональною структурою)

4.Бланк зведення місцевих бюджетів ( показників затверджених місцевими радами) за видатками на 2022 рік у грошовому виразі (за економічною структурою)

5.Бланк зведення місцевих бюджетів ( показників затверджених місцевими радами) за видатками на 2022 рік у грошовому виразі (за економічною структурою)

6.Фінансування бюджету