УВАГА! Шановні мешканці громади!

Шановні мешканці громади! Всі ми щоденно користуємось смартфонами, комп’ютерами та іншими гаджетами, і вже майже не мислимо собі життя без інтернету та мобільного зв’язку. Наразі ми отримуємо послуги та інформацію, здійснюємо платежі та контролюємо витрати, навчаємось та працюємо не виходячи з дому. Але для більш комфортного та безпечного життя громади, ведення бізнесу та залученості мешканців громади до процесів самоврядування усіх небайдужих та зацікавлених мешканців громади, представниківбізнесу та громадських організацій запрошуємо взяти участь в обговоренні питань (проблем) життєдіяльності (соціально-економічного розвитку) громади, які можуть бути вирішені шляхом застосування інформаційних технологій та цифрових рішень. Подати свої пропозиції щодо формування переліку проблемних напрямків, задач що потребують вирішення та можуть бути вирішені саме шляхом застосування інформаційних технологій та цифрових рішень з метою подальшого формування програми інформатизації ОМС можна:

Акція «Єдина Україна»

Міністерство молоді та спорту України розпочинає Всеукраїнську акцію «Єдина Україна».

Проведення геологічного вивчення нафтогазоносних надр с. Федорівка

Товариство з обмеженою відповідальності «Трендс Сістем» є власником спеціального дозволу на користування нафтогазоносними надрами Федорівської ліцензійної ділянки. Зазначена ділянка розташована в межах Ланнівської сільської територіальної громади. Площа Федорівської ділянки 425,7 км.2.