Повідомлення про громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Ланнівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області на 2019-2027 роки, проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Ланнівської те

Повідомлення про громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Ланнівської територіальної громади  Полтавського району Полтавської області на 2019-2027 роки, проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки  з реалізації Стратегії розвитку

Інформуємо про проведення опитування населення

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 18.12.2023 року №11185/5.4 інформуємо про проведення опитування населення з метою спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом.

Підтримка малого та середнього бізнесу.

Додаток до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облвійськадміністрації з посиланнями на оголошення, розміщені на сайті Полтавської обласної військової адміністрації: