Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сесії Ланнівської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ланнівської сільської територіальної громади  на 2022 рік»

Дата: 26.05.2021 15:37

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

до проекту рішення сесії Ланнівської сільської  ради

Назва регуляторного акта – рішення Ланнівської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ланнівської сільської територіальної громади  на 2022 рік»

Регуляторний орган – Ланнівська сільська  рада.

Розробник документа – постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном Ланнівської сільської ради.

Відповідальна особа – Ланнівський сільський голова

Контактний телефон  +3805332642211

Дивитись детальніше :  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сесії Ланнівської сільської  ради