АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сесії Ланнівської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ланнівської сільської територіальної громади  на 2022 рік»

Дата: 26.05.2021 15:37

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

до проекту рішення сесії Ланнівської сільської  ради

Назва регуляторного акта – рішення Ланнівської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ланнівської сільської територіальної громади  на 2022 рік»

Регуляторний орган – Ланнівська сільська  рада.

Розробник документа – постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном Ланнівської сільської ради.

Відповідальна особа – Ланнівський сільський голова

Контактний телефон  +3805332642211

Дивитись детальніше :  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сесії Ланнівської сільської  ради