Дата: 20.05.2019 11:37

Аналіз регуляторного впливу проекту

регуляторного акту - рішення Ланнівської сільської  ради

«Про затвердження Порядку проведення конкурсу на

право оренди комунального майна та Методики розрахунку

орендної плати за комунальне майно і пропорції її розподілу»

Цей аналіз регуляторного впливу розроблений на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 зі змінами, і визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення сільської ради, як регуляторного акту.

Регуляторний орган – Ланнівська сільська  рада.

Розробник документа – Виконавчий комітет сільської ради, постійна депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

Відповідальна особа – голова сільської  ради.

Контактний телефон – 99-3-31

(Повний текст див : Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного  акту)