Лист-звернення Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області до представників засобів масової інформації і керівників об’єднаних територіальних громад

Дата проведення перерахунку працюючим пенсіонерам залишається незмінною!

Дата проведення перерахунку працюючим пенсіонерам залишається незмінною!             Четвертий рік поспіль у квітні відбувається автоматичний (без додаткового звернення особи) перерахунок пенсій працюючих пенсіонерів.

До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади! Кожного третього вівторка щомісяця з 10 год до 11 год у приміщенні Ланнівської сільської ради здійснюється прийом громадян спеціалістом управління Пенсійного фонду.