Фото без описуДо уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

☝️УВАГА! У середу 15 травня та четвер 16 травня 2024 року у селищі Ланна за адресою: вул. Миру, 12 а з 10:00 до 15:00 працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 3 600 грн. щомісячно на особу протягом 3 місяців! Тобто кожен член родини загалом отримає 10 800 гривень на особу. Хто може подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН?

✍️Подати заявку можуть особи, які

✔️не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій (з 24.02.2022 року),

✔️мають дохід, менший за 5400 грн на особу, та

✔️належать до таких категорій та ‼️критеріїв вразливості‼️:

переселенці, які перемістилися після 24.02.2022 року;

особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022 року, але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська,  Одеська, Запорізька, Харківська, Чернігівська, Сумська, Миколаївська, Херсонська (перелік може бути доповнений);

люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

 

‼️ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій‼️, що дають можливість подати заявку на допомогу:

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

родина з однією або кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Інформація, яку необхідно буде надати:

податковий номер;

національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

довідка ВПО (за наявності);

банківська картка головного заявника;

свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

 

Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.

Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті  https://bit.ly/3Tgnpx5.

 

Telegram (https://t.me/IDPhelp)

Допомога ВПО від УВКБ ООН

Цей канал створено з метою надати Вам вичерпну інформацію про отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених