Коновод  Юрій  Миколайович

Народився в селищі Ланна Полтавської області в 1964 році. Після закінчення  Ланнівської середньої школи призвався в ряди Радянської АрміїПроходив службу в Афганістані.

Після служби вступив до педагогічного інституту, де навчався з 1985р. по 1989 р. Здобувши фах вчителя історії та права був направлений на роботу до м. Зачепилівка Харківської області. Там зустрів своє кохання. Виховав двох синів.

З початком бойових дій Юрій Коновод добровольцем пішов на фронт. Розпочав службу за контрактом у 53-й механізованій бригаді водієм-електриком розвідувального взводу 1-го батальйону. У жовтні 2018 року контракт сплив. А вже в березні 2019 року повернувся в зону бойових дій у складі батальйону «Айдар».

23 квітня 2019 року загинув від кулі снайпера. За три місяці Юрію Коноводу виповнилося б 55 років.

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України,  вірність військовій присязі, Коновода Юрія Миколайовича посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня .

Похований у селищі Ланна  Полтавської області.