Спортивний захід для учасників бойових дій, ветеранів та членів їхніх родин!

2 липня об 11:00 на Театральній площі (вул. Соборності, 23) у Полтаві розпочнеться спортивний захід для учасників бойових дій, ветеранів та членів їхніх родин.

Змагання відбудуться в рамках першого всеукраїнського туру спортивних змагань для ветеранів «Сильні України».

Ветерани змагатимуться у веслуванні на тренажері, жимі лежачи та на аеробайках. Головний суддя спортивних змагань - Василь Вірастюк, чемпіон світу зі стронгмену.

Щоб взяти учать у змаганнях, оберіть категорію спорту та зареєструйтеся за посиланням:  https://bit.ly/3JmHHl0. Реєстрація триватиме з 19 червня по 1 липня 2023 року.

У програмі також заплановані: показові виступи стронгменів, функціональні тренування, атракції для дітей, перетягування канату, челендж в «Козацькому присіданні» та фотосесія з Василем Вірастюком.

Організатори змагань: Федерація стронгмену України, Полтавська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за підтримки Управління молоді та спорту Полтавської ОВА, а також бізнесу та меценатів Полтавської області.

У разі реєстрації на змагання, просимо повідомити виконавчий комітет Ланнівської сільської ради за номером: 0990869486 з метою подальшого інформування Полтавської обласної військової адміністрації.

 

--

З повагою, відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради