План  заходів

з питань пожежної безпеки на  весняно-літній період 2023  року

на  території Ланнівської сільської  ради

1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності роз'яснювальну роботу про хід виконання Закону України “Про пожежну  безпеку” щодо стану   пожежної безпеки.

Керівники підприємств,

Постійно                                                               установ та організацій.

1. Рекомендувати керівникам, установ та організацій організовувати   встановлення на об’єктах плакатів з вимогами пожежної безпеки в побуті та фотографіями пожеж; в системі виробничого навчання робітників, службовців, інженерно – технічних працівників передбачати вивчення заходів пожежної безпеки на виробництві та в побуті.

До 01.04.2023 року                                                 Керівники підприємств,

установ та організацій

1. Рекомендувати дирекції шкіл  організовувати проведення в  школі  Дня Знань правил обережного поводження з вогнем, проведення батьківських зборів за темами запобігання травмування та загибелі дітей на пожежах із залученням працівників пожежної охорони.

Протягом року                                                                  Директори шкіл            4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій                       провести замір опору ізоляції електромережі та заземлення.

Протягом року                                                         Керівники підприємств,

установ та організацій.

5. Перевірити в приміщеннях обєктів соціальної сфери забезпечення первинними засобами пожежогасіння та їх стан.

До 15.04.2023 року                                            Відповідальні за пожежну безпеку.

1. Проводити розяснювальну роботу серед населення з питань пожежної

безпеки.

Протягом року.                                           Члени виконавчого комітету,

депутати сільської ради.