Товариство з обмеженою відповідальності «Трендс Сістем» є власником спеціального дозволу на користування нафтогазоносними надрами Федорівської ліцензійної ділянки. Зазначена ділянка розташована в межах Ланнівської сільської територіальної громади. Площа Федорівської ділянки 425,7 км.2.

Метою користування надрами Федорівської ділянки є проведення геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у разі відкриття родовища – дослідно-промислова розробка, геолого-економічна оцінка і затвердження запасів ДКЗ України, промислова розробка (додаток 1) .

Основною задачею даних робіт є локалізація зон пошуків покладів вуглеводнів.

Геохімічні дослідження (літогеохімічна зйомка) в масштабі 1:200 000.

Згідно до методики досліджень на території ліцензійної ділянки заплановано відбір проб грунту (літохімічних проб) по сітці 1000х500 м  (додаток 2).Проби відбиратимуть з глибини 0,5 м за допомогою спеціального пробовідбірника. Об’єм 1 проби – 200 гр. Запланований обсяг на території Ланнівської громади – 240 проб.

Проведення даних робіт не передбачає залучення спеціалізованих транспортних засобів, виникнення патрав сільськогосподарських угідь, будь-якого негативного впливу на екологічну систему та , зокрема, родючий шар грунту.

Виконавець робіт – ФОП Дудік О.М. ( Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім.. М.П. Семененка НАН України).

Проектні терміни проведення робіт­ - травень-серпень 2023 року.

Під час проведення робіт ТОВ «Трендс- Сістем» гарантує дотримання норм і правил законодавства України, виконання інструкцій та галузевих стандартів.