О Г О Л О Ш Е Н Н Я

про проведення конкурсу на

заміщення  вакантних посад

Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради, місце знаходження якого: Полтавська область, Полтавський район, с-ще Ланна, вул. Миру 9 оголошує конкурс з 07.04.2023 року на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування:

- начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» - 1 шт. од.;

-  адміністратора відділу «Центру надання адміністративних послуг» - 2 шт. од. .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії документи  відповідно до п.4 Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ланнівської сільської ради та її виконавчих органів затвердженого розпорядженням сільського голови № 03/02-04 від 04.01.2022 року

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з 07.04.2023 року  по 08.05.2023 року за адресою виконавчого комітету Ланнівської сільської ради: с-ще Ланна, вул. Миру 9, Полтавський район, Полтавська область.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за вищевказаною адресою або за тел. 380532642211  та за посиланням