Другого лютого виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко оголосив про початок набору в штурмові бригади МВС — «Гвардія наступу», до яких можуть вступати бійці-патріоти, добровольці, націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.

на полтавщині стартував набір добровольців в об’єднану штурмову бригаду національної поліції «лють»

Основу цих підрозділів будуть складати діючі поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, які мають бойовий досвід.

Зокрема:

  • Національна поліція України запрошує добровольців до штурмової бригади «Лють».
  • Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».
  • Державна прикордонна служба України запрошує бажаючих долучитися до бригади «Сталевий кордон».

Кандидати у штурмові бригади можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, на сайті Національна поліція України в "Системі відбору кадрів для Національної поліції України" за посиланням https://nabir.np.gov.ua/, або звернутися на гарячу лінію, чи подати анкету через Центри надання адміністративних послуг.

У Полтавській області прийом документів від кандидатів здійснюється:

1. у центрах надання адміністративних послуг за адресами:

  • м. Полтава, вул. Соборності, 36 (095-169-67-38);
  • м. Кременчук, вул. Покровська, 14 (096-984-57-27);
  • м. Лубни, пр-т Володимирський, 23 (095-137-11-15);
  • м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1 (066-757-27-67);

2. в управлінні кадрового забезпечення ГУНП в Полтавській області: вул. Пушкіна, 83 (спорткомплекс) або за номерами телефонів (0532)51-75-05, (050) 40- 66- 414;

3. в підрозділах кадрового забезпечення районних управлінь (відділів) поліції, відділів (відділень) поліції на території проживання громадянина, який виявив бажання проходити службу в ОШБ НП України «Лють».

Читати детальніше :  https://pl.npu.gov.ua/news/na-poltavshchyni-startuvav-nabir-dobrovoltsiv-v-obiednanu-shturmovu-bryhadu-natsionalnoi-politsii-liut