Фото без описуПрес-реліз

про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення

безробітним у січні-липні 2021 року

 

 

 

Послугами обласної служби зайнятості за сім місяців  скористалися понад 67 тисяч людей   

 

Протягом січня-липня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримали 67,1 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 48,9 тисячі мали статус зареєстрованого  безробітного.

Від 4,6 тисячі роботодавців надійшло 22,4 тисячі пропозицій роботи.

 

Роботу знайшли більше 16 тисяч людей

 

За сприяння обласної служби зайнятості за цей період отримали роботу 16,2 тисячі осіб, зокрема 15,3 тисячі зареєстрованих безробітних.

6 безробітних громадян отримали допомогу по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 33 безробітних, з яких 9 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 24 особи, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

 

Професійне навчання пройшли понад 3 тисячі безробітних  

 

За сприяння обласної служби зайнятості до участі в громадських та інших оплачуваних роботах тимчасового характеру залучені 1,6 тисячі людей.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням  служби зайнятості 3,1 тисячі безробітних проходили професійне навчання.

Зокрема 2,2 тисячі слухачів навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 7 осіб старше 45 років отримали ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальностями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «водій автотранспортних засобів».

 

На обліку – 16,5 тисячі безробітних

 

Станом на 1 серпня 2021 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебуває 16,5 тисячі безробітних. Отримують допомогу по безробіттю 14,6 тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (17,2%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування (15,1%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (14,7%), представники найпростіших професій (12,8%).

 

Роботодавці пропонують більше 2 тисяч вакансій

 

 Станом на 1 серпня 2021 року роботодавці заявили до обласної служби зайнятості 2,1 тисячі актуальних вакансій.  

Крім того, у базі даних служби зайнятості міститься інформація про 0,8 тисячі  пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців - на кваліфікованих робітників з інструментом (28,3%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування та машин (20,8%), працівників сфери торгівлі та послуг (13,2 %), та професіоналів (12,4%).