Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради «Про затвердження Порядку

07.07.2021 року

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради « Про затвердження Порядку переведення житлового приміщення (будинку, квартири) у нежитлове приміщення та нежитлового приміщення у житлове приміщення (будинок, квартиру)»

07.07.2021 року

Проект рішення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради «Про затвердження Порядку переведення житлового приміщення (будинку, квартири) у нежитлове приміщення та нежитлового приміщення у житлове приміщення (будинок, квартиру)» оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Ланнівської сільської ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Ланнівської сільської ради «Про затвердження Порядку переведення житлового приміщення (будинку, квартири) у нежитлове приміщення та нежитлового приміщення у житлове приміщення (будинок, квартиру)»  становить один місяць з дня їх оприлюднення, до 07.08.2021 року

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного проекту рішення прийматимуться:

• поштою на адресу – 39541, Полтавська обл., Полтавський район, с. Ланна, вул. Миру, буд. 9;
  • на електронну адресу - lannagromada@ukr.net

Перший заступник

сільського голови                                                       Сергій ЧУХРАЙ