Шановні старшокласники, батьки випускників та шукачі роботи!

Дата: 27.05.2021 15:32

Шановні старшокласники, батьки випускників та шукачі роботи!

В цьому році система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, всі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно без відвідування центру зайнятості за допомогою Платформи «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

За результатами повного тестування програма надає  індивідуальні рекомендації щодо схильності особи до конкретних професій відповідно із особистими інтересами, із зазначенням відсотка відповідності.

За допомогою Платформи «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» надається можливість отримати у он-лайн форматі послуги з профорієнтації всім бажаючим, які потребують:

- визначення власних професійних інтересів, здібностей;

- вибору або зміни професії;

- визначення психологічних схильностей;

- обрання свого кар’єрного шляху.

Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу.

Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості.

Додаткова інформація на сайті https://myprofession.com.ua/