Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

Ланнівська амбулаторія

Дата: 26.12.2019 15:24

Теперішній темп життя, погіршення екологічної ситуації, постійні стреси змушують людей шукати методи для комфортного проведення часу з максимальною користю.
Одним із таких методів є відвідування соляної кімнати. Користь від неї така ж, як і від тижневого відпочинку на морському узбережжі.
Відкриття соляної кімнати у Ланнівській амбулаторії - ще одне підтвердження тісної співпраці базових підприємств, сільської ради та  депутата обласної ради Тимохи Юрія Олександровича.