Скликання: Засідання виконавчого комітету
Сесія / комісія: 1
Тип документу: Розпорядження голови
Дата: 10.05.2024
Автор: Валентина Рябоконь
Номер документу: 03/05
Назва документу: Розпорядження про доповнення до  порядку денного позачергової сорок п’ятої сесії восьмого скликання Ланнівської сільської ради

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

сільського голови

 

 10 травня  2024 року                 с-ще Ланна                                       №14/02-05

 

Про доповнення до  порядку денного позачергової сорок п’ятої сесії

восьмого скликання Ланнівської сільської ради

 

  Керуючись  ч. 2 ст. 42  та п. 4  ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням сільського голови № 12/02-05 від 30 квітня 2024 року «Про скликання позачергової сорок п’ятої сесії восьмого скликання Ланнівської сільської ради»:

І.    ДОПОВНИТИ порядок денний позачергової сорок п’ятої сесії восьмого скликання Ланнівської сільської ради наступним невідкладними питаннями:

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Артющенко Валентин Іванівні.
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Ємешкіну Сергію Вячеславовичу.
  3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Гречко Ользі Дмитрівні.
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Тимосі Раїсі Терентіївні.

 

 

Сільський голова                                                           Костянтин УДОВИЧЕНКО