Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське

Електронний  випуск  щомісячної юридично-просвітницької газети  «Правовий вісник»

Шановні друзі,  колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області радий Вам повідомити, що вийшов  електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети  «Правовий вісник».

Видання має сприяти підвищенню рівня правової освіти населення області, поінформувати про найбільш знакові правові події в Україні та області, роз’яснити актуальні правові питання сьогодення, висвітлювати діяльність системи безоплатної правової допомоги області.

У електронній версії  газети читайте  інтерв’ю заступниці Міністра юстиції України Валерії Коломієць. Серед постійних рубрик видання: земельні та громадські радники інформують, думка спеціаліста, адвокат консультує,  приклади успішного захисту, зміни законодавства, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної  ради з прав людини.

Також читачі зможуть ознайомитися із зразками документів, переглянути  медіа галерею з  найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

Травневий випуск №5 юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Вийшов травневий тематичний  випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» Вийшов травневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  продовжує роботу щодо інформування про актуальні правові питання та новації у законодавстві.   До Вашої уваги вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

10:31:22 04.06.2020