Полтавська область, Полтавський район

Дата: 22.06.2022 15:15

На виконання листа Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 13.06.2022 № 22/7.3-3131-22 щодо зведеного переліку типових питань , що надходять від громадян з тимчасово окупованих територій України та ВПО , а також відровіді на них Управління інфраструктури та цифрової трансформації підготував КАТАЛОГ .

Деталі за посиланням : Зведений перелік типових питань, що надходять від громадян з тимчасово окупованих територій України та внутрішньо переміщених осіб, а також відповіді на них (підготовлено на основі узагальнених даних від міністерств)