Увага! До відома внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 10.05.2022 15:33

У середу, 11 травня, з 9.00 в приміщенні будинку культури, що знаходиться за адресою с. Ланна, вул. Миру, 12, відбудеться видача гуманітарної допомоги, у вигляді продуктових наборів, для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Ланнівської громади.

Продуктовий набір видаватиметься внутрішньо переміщеним особам, які офіційно зареєструвалися як ВПО після 24 лютого 2022 року. Один набір – для однієї людини.

Для того щоб отримати набір при собі необхідно мати: паспорт громадянина України (свідоцтво про народження – для  дітей)  та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати документи, що посвідчують особу (оригінали) та довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Час роботи: 11 травня, 9:00-17:00.