A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ланнівська сільська громада
Полтавська область, Полтавський район

Життя переможе!

Дата: 25.04.2022 09:27
Кількість переглядів: 17

Життя переможе: 24 квітня виповнилося два місяці, як Україна протистоїть повномасштабній агресії Росії

24 квітня християни східного обряду відзначили одне з найголовніших християнських свят у році – Пасху, Воскресіння Ісуса Христа. Цього ж дня виповнилося два місяці, як Україна героїчно відстоює свою свободу, незалежність та ідентичність у повномасштабній війні з Росією.

https://www.facebook.com/poltavaoda/videos/672324053872246/ 

У загальнолюдському вимірі світле свято Великодня – про перемогу життя над смертю, правди над брехнею, надії над безнадією, самопожертви, добра і любові над позірною силою.

Це те, що проявляється у сміливій боротьбі українців, які, згуртувавшись, не побоялися протистояти агресору сам-на-сам у момент, коли ніхто включно з союзниками України не вірив у нашу перемогу в цій битві.

Наша смілива боротьба з темрявою диктатури, яку російський режим намагається поширити світом, допомагає іншим долати страх – перед злом, тоталітаризмом, брехнею і навіть смертю.

Путінська Росія прагнула «деукраїнізувати Україну», знищивши саму ідею бути українцем, позбавивши нас права бути тими, ким ми є, права на саме життя. Ми ж своєю боротьбою, сміливістю і стійкістю повертаємо світову спільноту до фундаментальних цінностей і показуємо, що лише такий світ життєздатний. Зло ж приречене на поразку. Навіть якщо ця поразка станеться не завтра – життя переможе.

За матеріалом офіційного сайту Українського інституту національної памяті https://bit.ly/3rQHTjX 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень