Оголошення про дистанційну роботу

Дата: 28.01.2022 13:26

Оголошення про дистанційну роботу

Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради інформує, що у зв’язку із загостренням ситуації з  поширення коронавірусу COVID-19 Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради з 31.01.2022 року призупиняє особистий прийом громадян . Всі послуги будуть надаватись дистанційно.

З будь яких питань просимо звертатися у письмовій формі за поштовою адресою: с. Ланна , вул. Миру ,9

або ж за електронною адресою:

е-mail: lannarada@ukr.net – загальна електронна пошта, у тому числі для надсилання офіційної кореспонденції;

або ж за телефонами :  053 264 22 11  секретар

066 971 65 64  секретар ради

099 086 94 86  відділ СЗН

Необхідні документи можна залишити в  скриньці для кореспонденції, що знаходиться на вході в приміщення сільської ради.

Просимо Вас дотримуватися рекомендацій МОЗ України та Всесвітньої організації охорони здоров’я! Бережіть себе та своїх близьких!