Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

З днем працівників культури та народного мистецтва !

Дата: 09.11.2021 10:31

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
     Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ваша праця завжди на виду! Завдячуючи щоденній роботі, Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків нашої культури, бачити в ній найкраще і найцінніше. Ваша діяльність несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашої громади.
      Бажаємо Вам і Вашим сім’ям здоров’я, щастя, добра, благополуччя, реалізації творчих проектів та невичерпної наснаги. Нехай здійснюються всі Ваші життєві плани, надії та мрії, нехай кожен день Вашого життя буде світлим та сонячним, даруючи радість творчого натхнення. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!