Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

Публічні консультації та тему "Рівні права та інклюзивність"

Дата: 25.10.2021 10:49

Міністерство соціальної політики з метою вивчення відмінностей у потребах жінок і чоловіків вразливих груп населення за сприяння Національного Демократичного інституту та громадської організації "ВГО Інститут "Республіка" проводить публічні консультації та тему "Рівні права та інклюзивність".

У межах публічних консультацій планується проведення опитування вразливих груп жінок і чоловіків , соціальних, медичних працівників , які працюють з вразливими групами населення, а також представників громадських об"єднань , які представляють інтереси цих груп населення.

Просимо прийняти участь в опитуванні жінок і чоловіків , соціальних, медичних працівників, представників громадських об"єднань.

Опитування триватиме до 22 листопада 2021 року.

Посилання на опитувальник:

З проектом Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та проектом плану дій на 2022-2024 роки можна ознайомитися за посиланням: https://www.msp.gov.ua/projects/709/

Результати публічних консультацій будуть розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Долучайтесь