Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

О Г О Л О Ш Е Н Н Я Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування – начальника гуманітарного відділу – 1 штатна одиниця, головного спеціаліста гуманітарного відділу – 3 штатні одиниці.

Дата: 18.06.2021 10:22

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Про проведення конкурсу на заміщення  вакантних посад

Ланнівська сільська рада, місце знаходження якого: Полтавська область, Полтавський район, с-ще Ланна, вул. Миру 9 оголошує конкурс з 18.06.2021 року на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування – начальника гуманітарного відділу – 1 штатна одиниця, головного спеціаліста гуманітарного відділу – 3 штатні одиниці.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі, з відміткою заявника про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та  проходження даної служби;

- резюме у довільній формі із зазначенням основних мотивів зайняття вакантної посади;

-  письмова згода на обробку персональних даних;

-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

- копії  документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-  копію документа, який посвідчує особу;

копія картки фізичної особи – платника податків

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

- відомості про стаж роботи (державної служби), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері.

- підтвердження подання електронної декларації кандидата на посаду за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресоюwww.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з 18.06.2021 року  по 19.07.2021 року за адресою виконавчого комітету Ланнівської сільської ради: с-ще Ланна, вул. Миру 9, Полтавський район, Полтавська область.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за вищевказаною адресою або за тел. 380532642211

Додатки до конкурсу