Розпочато прийом документів на призначення житлової субсидії

Дата: 18.05.2021 10:43

Розпочато прийом документів на призначення житлової субсидії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів» з травня 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Оновлені бланки заяви та декларації вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін'юсті.

Звертаємо увагу!!! У разі звернення за призначенням субсидії протягом травня-вересня 2021 року зберігається право на її призначення з травня 2021 року.

Просимо усіх, хто потребує підтримки держави при оплаті житлово-комунальних послуг не створювати масових скупчень в умовах запроваджених карантинних заходів, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

При зверненні з питань призначення житлової субсидії при собі обов’язково необхідно мати: паспорта та реєстраційні номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) на усіх членів домогосподарства та членів їх сімей (в тому числі, які зареєстровані за іншою адресою), інформацію про особові рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг (зазначається у платіжних квитанціях або розрахункових книжках), інформацію про виплатні реквізити банківської установи для виплати субсидії.

Документи на призначення субсидії також можливо подати в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .

Зразки бланків нової заяви та декларації розміщено на вебсайті Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації: http://plsz.gov.ua/pub_doc/zayava%202021.doc

Також бланки заяви та декларації можливо отримати безпосередньо у територіальній громаді або у старостинському окрузі за місцем проживання.

Документи для призначення житлової субсидії в територіальній громаді приймаються за наступним графікам: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00). В умовах запроваджених карантинних заходів прийом проводиться за попереднім записом за телефоном: +380990869486.