A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ланнівська сільська громада
Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське, с. Верхня Ланна, с.Редути, с. Холодне Плесо, с. Климівка, с. Федорівка

Конкурс підтримки садиб сільського зеленого туризму

Дата: 21.04.2021 13:48
Кількість переглядів: 1693

Стартує Конкурс підтримки садиб сільського зеленого туризму на Полтавщині

Мета конкурсу: розвиток сільського зеленого туризму на Полтавщині та підтримки представників цієї галузі на етапі започаткування власної справи.

Організатори: Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

 

Умови і порядок проведення

Термін проведення: травень-червень 2021 року.

Вимоги до учасників (цільова аудиторія конкурсу): фізичні особи-громадяни України, які мають бізнес-ідею щодо благоустрою та облаштування садиби сільського зеленого туризму, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів; забезпечать створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту.

Участь у Конкурсі є безоплатною.

Один учасник може подати на Конкурс не більше двох інвестиційних проєктів.

До участі в Конкурсі приймаються інвестиційні проєкти, реалізація яких передбачається або здійснюється на території Полтавської області, що відповідають галузевому напряму «Туризм»: розвиток сільських територій – підтримка садиб сільського зеленого туризму.

 

Етапи проведення конкурсу:

17 травня – 31 травня 2021 року

I етап (відбірковий) – прийом робіт. Учасники надсилають реєстраційну форму для участі у Конкурсі (додається) в електронній формі за адресою: polt_turizm@ukr.net.

До II етапу Конкурсу допускаються реєстраційні форми, які набрали 50 балів і вище. Реєстраційна форма для участі у Конкурсі оцінюється членом Експертного комітету, склад якого затверджено розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації від 12.04.2021 № 286.

 

01 червня – 21 червня 2021 року

II етап – проведення консультацій та навчальних тренінгів із підготовки, написання та оформлення бізнес-планів інвестиційних проєктів, за результатами яких учасники отримують відповідні сертифікати.

Тривалість консультацій та навчання – до 5 днів.

Учасники, які отримали сертифікати, готують та оформляють бізнес-плани інвестиційних проєктів відповідно до вимог (додається), які надсилають на електронну пошту: polt_turizm@ukr.net до 21 червня 2021 року до 17-00 год. Роботи, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться.

Вимоги до оформлення тексту: шрифт TimesNewRoman, міжрядковий інтервал – 1,15, кегль – 14, поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1,5 см.

За результатами оцінювання бізнес-планів інвестиційних проєктів формується рейтинг. Переможцем Конкурсу визнається учасник, бізнес-план інвестиційного проєкту якого має найвищий рейтинг (отримав найвищу оцінку).

 

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

Відповідність оформлення реєстраційної форми для участі у Конкурсі встановленому зразку – 20 балів.

Реалістичність та здійсненність інвестиційного проєкту з точки зору поставлених цілей та очікуваних результатів – 20 балів.

Відповідність інвестиційного проєкту, а саме напряму «Туризм»: розвиток сільських територій – підтримка садиб сільського зеленого туризму 30 балів.

Інноваційний потенціал та інвестиційна привабливість інвестиційного проєкту – 30 балів.

 

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами Полтавської обласної державної адміністрації та грошовими преміями у розмірі:

I премія – 100 тисяч гривень;

II премія – 70 тисяч гривень;

III премія – 50 тисяч гривень.

 

Конкурсанти, які визнані переможцями конкурсу (І-ІІІ премія) та отримують фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, зобов’язані взяти участь у співфінансуванні свого проєкту в розмірі не менш як 50 відсотків від необхідного обсягу фінансування.

 

 

Деталі на: www.poltavaculture.gov.ua/uk/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь