Дистанційне підвищення кваліфікації безробітних

Дата: 23.02.2021 15:33

Дистанційне підвищення кваліфікації безробітних

Вже незабаром прийде весна. Для аграріїв розпочнеться підготовка до нового сезону польових робіт. І для того, щоб робітники кваліфіковано та безпечно виконували сільськогосподарські роботи, Державна служба зайнятості безкоштовно дає змогу пройти дистанційно підвищення кваліфікації безробітних з метою отримання знань з охорони праці та інших навчальних програм, з подальшим працевлаштування до агарного сектору.

За дотриманням умов адаптивного карантину днями у Карлівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості на базі Полтавського ЦПТО ДСЗ пройшло дистанційне навчання 2 груп загалом з 33-х безробітних осіб, які будуть працевлаштовані у ТОВ «Промінь». Навчання проводилося онлайн за допомогою SKYPE за програмою «Особливості безпечної роботи на підприємствах аграрного сектору».