Закінчився термін дії ID-картки – час звернутися до Міграційної служби

Дата: 03.02.2021 08:26

Закінчився термін дії ID-картки – час звернутися до Міграційної служби

Міграційна служба Полтавщини рекомендує власникам ID-картки звернути увагу на термін дії документа, зокрема громадян, які оформляли паспорт вперше по досягненню 14 – 18 років.

Адже паспорт громадянина України у формі ID-картки вперше видається зі строком дії на 4 роки. Особам, яким виповнилося 18 років, паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 10 років.

Отже, якщо термін дії вашого документу закінчився – рекомендуємо звернутися до будь-якого територіального підрозділу Міграційної служби Полтавщини за послугою з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, у зв’язку з закінченням строку дії паспорта!

До відома. Загальна вартість адміністративного збору за оформлення та видачу паспорта з дня оформлення заяви-анкети складає:

- протягом 20 робочих днів – 363,00 грн;

- протягом 10 робочих днів – 489,00 грн.

Потурбуйтесь про дійсність ваших документів завчасно!

Нагадуємо, що у період карантину працюють абсолютно всі територіальні підрозділи Міграційної служби Полтавщини у звичайному режимі. Тож отримати послугу можна звернувшись до будь-якого територіального підрозділу служби.

Графік роботи на офіційному сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html

Будь ласка, під час відвідування підрозділів Міграційної служби, дотримуйтесь рекомендацій МОЗ.

УДМС України в Полтавській області