КАРЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 29.12.2020 16:33

КАРЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

вул. Полтавський шлях, 54 а, м. Карлівка, Полтавська обл., 39500, тел./факс: (05346) 2-40-30

E-mail: UpPraci@adm-pl.gov.ua Код ЄДРПОУ 03195257

28.12.2020 № 04-76/                                                 На  №                від

ОТГ Ланнівська сільська рада Карлівська міська рада                 ОТГ Мартинівська сільська рада

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації направляє до відома та врахування в роботі розміри окремих видів державних допомог на 2021 рік.

Крім того, направляємо лист Міністерства цифрової трансформації України від 21.12.2020 року №1/06-3-6965 про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо можливості користування послугою єМалятко у населених пунктах, де її надають. Для проведення вказаної роботи Міністерством розроблено серію інформаційних матеріалів про комплексну послугу єМалятко (посилання у листі Міністерства).

Додатки:

- розміри на 2021 рік в паперовому вигляді та електронною поштою на 4 аркушах;

- лист Мінстерства цифрової трансформації України на 2-х аркушах, який містить посилання на 4 постери послуги єМалятко різних форматів.

Заступник начальника управління                                      Леонтина ФІЛОНЕЦЬ

Наталія Микитенко 21456