Про проведенн конкурсу на заміщення  вакантних посад

Дата: 13.11.2020 14:55

Ланнівська сільська рада, місце знаходження якої : Полтавська область, Карлівський район, с-ще Ланна, вул. Миру 9 оголошує конкурс з 13.11.2020 р. на заміщення вакантних посад  органа  місцевого самоврядування, а саме :

- начальника фінансового відділу Ланнівської сільської ради;

- головного спеціаліста-бухгалтера  фінансового відділу Ланнівської сільської ради

- головного спеціаліста  фінансового відділу Ланнівської сільської ради;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- письмову заяву  про участь у конкурсі в якій зазначається про ознайомлення заявника із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та  проходження даної служби а також зазначивши основні мотиви до зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі;

-  письмова згода на обробку персональних даних;

-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

- копії  документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-  копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

- відомості про стаж роботи (державної служби), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері.

-підтвердження подання електронної декларації особи,  за минулий рік за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту, через особистий кабінет.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з 13.11.2020 року  по  12.12.2020 року  за адресою виконавчого комітету Ланнівської сільської ради : с-ще Ланна, вул. Миру 9, Карлівський  район, Полтавська область.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за вище вказаною адресою або за тел. 05346-99-3-37; 38 0532-642211

Основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад

1.Начальник  фінансового відділу Ланнівської сільської ради

Загальні вимоги : громадянство України,  вільне володіння державною мовою,  вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами повинен знати Конституцію УкраїниБюджетний кодекс УкраїниПодатковий кодекс України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про бухгалтерський облік""Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування  .

Вимоги щодо стажу роботи:

- для начальника  фінансового відділу стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи  на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності 5 років;

2.Головний спеціаліст- бухгалтер  фінансового відділу Ланнівської сільської ради:

ступінь вищої освіти – вища освіта не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вільне володіння державною мовою,  вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, володіння навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами повинен знати Конституцію України, Бюджетний кодекс України,Податковий кодекс України, закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про бухгалтерський облік""Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування  .

Вимоги щодо стажу роботи:

- для головного спеціаліста- бухгалтера фінансового відділу Ланнівської сільської ради  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років;

3.Головний  спеціаліст  фінансового відділу Ланнівської сільської ради:

ступінь вищої освіти – за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра ;

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вільне володіння державною мовою,  вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, володіння навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, повинен знати Конституцію України, Бюджетний кодекс України,Податковий кодекс України, закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про бухгалтерський облік""Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування