Управління соціального захисту населення Карлівської райдержадміністрації інформує :

Дата: 13.08.2020 09:29

Управління соціального захисту населення Карлівської райдержадміністрації з метою інформування населення щодо призначення допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, які є старіші за 80 років та потребують постійного стороннього догляду,  призначення допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року  №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги»

Додаток:

«Одинокі пенсіонери старші за 80 років, які потребують постійного стороннього догляду, мають право на щомісячну допомогу»

«З 1 липня 2020 року змінено порядок призначення допомоги на дітей одиноким матерям»

«З 1 липня 2020 року змінено порядок надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям»

«Уніфіковано порядок визначення сукупного доходу для призначення державних допомог».