Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське

COURSERА - навчання онлайн у найкращих університетах світу

Дата: 22.07.2020 16:33

COURSERА - навчання онлайн у найкращих університетах світу

У сучасному світі присутність на вебінарах для безробітніх в режимі онлайн, що проводять фахівці служби зайнятості, вже не новизна.

На днях профінформатором Карлівської філії був проведений вебінар на тему: «Безкоштовне навчання безробітних громадян на курсах освітньої Інтернет-платформи COURSERА». Сoursera - американський освітній проект, заснований професорами Стенфордського університету. На порталі можна знайти безкоштовні онлайн курси від провідних американських університетів за різними напрямами. На платформі понад 3 800 курсів та 400 спеціалізацій.

Відеолекції читаються англійською мовою, але більшість з них супроводжуються субтитрами з перекладом.

Зараз для безробітних громадян є унікальна можливість: за умови успішного проходження навчання вони можуть отримати відповідні сертифікати БЕЗКОШТОВНО! Обирати можна до 10 різних курсів.

Зарахування безробітних здійснюватиметься до 30.09.2020року. Навчання має бути завершене до 31.12.2020 року.

Зареєстрованому безробітному потрібно:

1. звернутися до свого кар’єрного радника;

2.вказати:
- прізвище, ім’я АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ (як написано у закордонному паспорті або ID-картці);

- власний E-mail (на українських поштових серверах, на який прийде запрошення на навчання);

- власний номер мобільного телефону;

Тобто безробітні сидячи вдома та маючи вільний від роботи час можуть отримати нові знання та навики від викладачів найкращих університетів світу, що надалі сприятиме вдалому працевлаштуванню.

Для додаткової інформації звертайтеся по телефону (05346) 23705.

Будьте здорові! Бережіть себе та рідних!