Вийшов квітневий, тематичний  випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 04.05.2020 15:48

Шановні друзі, колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

Квітневий номер – це тематичний спеціальний випуск видання. У випуску до уваги читачів новини, коментарі, роз’яснення чинного законодавства, що стосуються протидії поширення корона вірусу в Україні.

У рубриці думка експерта консультують очільник Департаменту охорони здоров’я області Віктор Лисак про те ситуація з захворюванням  в регіоні, новації у роботі та як убезпечити себе від захворювання. Очільниця Шевченківського відділу ДРАЦС Тетяна Водяник розповідає про особливості здійснення реєстрації шлюбу в умовах карантину.

Особливості режиму надзвичайного стану та надзвичайної ситуації, захисту прав працівників в умовах карантину, як виплачуються лікарняні, як оформити спадщину в умовах карантину, яка відповідальність передбачена за порушення умов карантину, як заповнити декларацію завдяки урядовим сайтам. Про ці та інші питання консультують фахівці системи БПД області.

Серед постійних рубрик видання: земельні та громадські радники інформують, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!