Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Увага!!! Конкурс!!!

Дата: 15.11.2019 10:39

про  пісенний конкурс

«Запали свою зірку»

1. ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ.

Конкурс проходить з ініціативи та  під патронатом  депутата Полтавської обласної ради Юрія Олександровича Тимохи та депутата Карлівської районної ради, генерального директора агропромислових груп Олександра Федоровича Тимохи.

Організатором  конкурсу є відділ освіти, культури, молоді та спорту Ланнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади та Ланнівський сільський будинок культури.

1. МЕТА КОНКУРСУ

Конкурс має за мету розвиток художньої самодіяльності, пісенного мистецтва та виконавчої майстерності; культурне і естетичне виховання сучасного покоління, виявлення обдарованих талантів, оволодіння учасниками конкурсу  художнім та сценічним досвідом за допомогою залучення їх до пісенної творчості; надавати учасникам конкурсу можливість поєднати яскраву творчу атмосферу з активним і здоровим відпочинком, укріпити дружні і культурні зв'язки між виконавцями з  інших населених пунктів району.

1.  УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

Конкурс проводиться 7 грудня 2019 року  (реєстрація учасників, конкурсні прослуховування). Фонограми здавати звукооператору при реєстрації для формування програми!

По завершенню конкурсної програми Журі визначає переможців та проводить гала-концерт конкурсу, церемонію нагородження.

Місце проведення: Україна, Полтавська область, Карлівський район, селище Ланна, вул. Миру 12а, Ланнівський сільський будинок культури.

4. ЗАГАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ КОНКУРСОМ

Загальне управління  підготовкою та проведенням конкурсу здійснює організаційний комітет конкурсу, затверджений наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Ланнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Оргкомітет:

• планує та координує роботу по підготовці та проведенню конкурсу;
  • приймає рішення про умови участі конкурсантів;
  • затверджує склад комісії-журі, яке оцінює виступи конкурсантів, визначає переможців та присуджує нагороди.

5. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

2.1. В конкурсі беруть участь виконавці віком від 5 років і старші (без вікових обмежень) в жанрах: академічний, народний, фольклорний та естрадний спів, авторська пісня у номінаціях соло та ансамблі (дуети тріо, квартети і т.д.), «співоча родина», гра на музичних інструментах.

Оргкомітет визначає:

п'ять вікових категорій учасників -

І категорія – від 5 до 8 років включно;

ІІ категорія – від 9 до 12 років включно;

ІІ категорія – від 13 до 16 років включно;

ІV категорія – від 17 до 25 років включно;

V категорія – всі бажаючі, віком від 25 років.

Якщо до складу ансамблю входять учасники різних вікових категорій, то вікова категорія визначається віком старшого виконавця.

В номінації «Співоча родина» вік конкурсантів необмежений

6. УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Кожний учасник конкурсу виконує твір під власний акомпонемент або під фонограму (-1), в будь-якій віковій категорії, загальною тривалістю не більше 5 хвилин.

Фонограми приймаються лише на цифрових носіях в форматі МРЗ з назвами треків, ідентичними назві номера, з якісним звуком.

7.  ЖУРІ КОНКУРСУ

Журі конкурсу оцінює виступи конкурсантів за такими критеріями:

• вокальні дані конкурсанта і майстерність володіння голосом;
  • сценічна культура;
  • відповідність репертуару віковій категорії конкурсанта;
  • чистота інтонування;
  • емоційність виступу;
  • самобутність виконання.

Виступ конкурсанта оцінюється за 10-бальною системою, переможцем вважається конкурсант, який набрав найбільшу сумарну кількість балів.

Журі має право:

•  визначати чи не визначати переможця в певній категорії;
  • призупинити виступ конкурсанта, прослухавши частину програми;

За рішенням журі встановлюються заохочувальні відзнаки:

• «За любов до народної пісні»
  • «За яскравий сценічний образ»
  • «За волю до перемоги»
  •  «Приз глядацьких симпатій»
  • «Хіт конкурсу»

Порядок виступів на конкурсних прослуховуваннях встановлюється жеребкуванням. Прослуховування проходить публічно, в сценічних костюмах, при наявності - з хореографічною постановкою до пісні тощо

8. ПОРЯДОК ПОДАЧІ ЗАЯВОК

Для участі у конкурсі подається заявка (додаток 1).

Термін прийняття заявок до 5 грудня 2019 року.

Заявки подаються на електронну адресу: lannakultura@ukr.net або в друкованому (письмовому) вигляді за адресою: Україна, Полтавська область, Карлівський район, селище Ланна, вул. Миру 12а, Ланнівський сільський будинок культури.

9. НАГОРОДЖЕННЯ КОНКУРСАНТІВ

Переможці Конкурсу визначаються за підсумками конкурсних прослуховувань.

У кожній віковій категорії серед  учасників конкурсу визначаються лауреати (I, II, III місце).

Гран-Прі надається за спеціальним рішенням журі.

Всі учасники Конкурсу нагороджуються Дипломами учасника.

Для заохочення учасників Конкурсу можуть бути встановлені спеціальні призи засновників та спонсорів.

1. ФІНАНСУВАННЯ КОНКУРСУ

Фінансування конкурсу проводиться за рахунок коштів не заборонених законом.

ДОДАТОК 1

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)