Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське

Розпорядження про скликання позачергової 25 сесії 7 скликання Ланнівської сільської ради

Дата: 12.11.2019 14:09

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 листопада 2019 року                                                              № 22/02-05

Про скликання

позачергової 25 сесії Ланнівської

сільської ради сьомого скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати   позачергову 25 сесію Ланнівської сільської ради сьомого скликання 15 листопада 2019  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

2. Про внесення змін і доповнень до сільських програм. .

3. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії сьомого скликання № 12 від 18.12.2018 року « Про встановлення ліміту на пробіг та споживання бензину».

4. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому

проекту « Капітальний ремонт приміщень кабінетів 22, 23, 24 громадської

будівлі дільничої лікарні  по вул. Миру, 123, в с-щі Ланна Карлівського

району Полтавської області. Облаштування соляної кімнати».

5. Про внесення змін до рішення позачергової дев’ятнадцятої сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання № 5 від 14.05.2019 р. «Про встановлення вартості асенізаційних послуг трактором  МТЗ 82.1»

6. Про внесення змін до рішення позачергової дев’ятнадцятої сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання № 4 від 14.05.2019 р. «Про встановлення тарифів на послуги комунальних підприємств Ланнівської сільської ради з централізованого постачання холодної води та водовідведення».

7. Про передачу та затвердження актів приймання-передачу основних засобів комунальним підприємствам та відділу освіти, культури, молоді та спорту  Ланнівської сільської ради.

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Монтаж та впровадження розгалуженої системи відео спостереження у реальному масштабі часу з мінімальними часовими затримками з використанням волоконно-оптичних ліній зв’язку в населених пунктах Ланнівської об’єднаої територіальної громади. Нове будівництво».

9. Про затвердження розпорядження сільського голови у міжсесійний період.

10. Про присвоєння поштової адреси за заявою гр.Земецького Якова Яковича.

11. Про присвоєння адреси за заявою гр. Шандиби Валерія Віталійовича.

12. Про внесення змін та доповнень до плану соціально-економічного розвитку ОТГ

13-22 . Розгляд заяв юридичних та фізичних осіб з питань земельних відносин.

23. Про затвердження переліку проектів.