Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Розпорядження про скликання позачергової 25 сесії 7 скликання Ланнівської сільської ради

Дата: 12.11.2019 14:09

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 листопада 2019 року                                                              № 22/02-05

Про скликання

позачергової 25 сесії Ланнівської

сільської ради сьомого скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати   позачергову 25 сесію Ланнівської сільської ради сьомого скликання 15 листопада 2019  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

2. Про внесення змін і доповнень до сільських програм. .

3. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії сьомого скликання № 12 від 18.12.2018 року « Про встановлення ліміту на пробіг та споживання бензину».

4. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому

проекту « Капітальний ремонт приміщень кабінетів 22, 23, 24 громадської

будівлі дільничої лікарні  по вул. Миру, 123, в с-щі Ланна Карлівського

району Полтавської області. Облаштування соляної кімнати».

5. Про внесення змін до рішення позачергової дев’ятнадцятої сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання № 5 від 14.05.2019 р. «Про встановлення вартості асенізаційних послуг трактором  МТЗ 82.1»

6. Про внесення змін до рішення позачергової дев’ятнадцятої сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання № 4 від 14.05.2019 р. «Про встановлення тарифів на послуги комунальних підприємств Ланнівської сільської ради з централізованого постачання холодної води та водовідведення».

7. Про передачу та затвердження актів приймання-передачу основних засобів комунальним підприємствам та відділу освіти, культури, молоді та спорту  Ланнівської сільської ради.

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Монтаж та впровадження розгалуженої системи відео спостереження у реальному масштабі часу з мінімальними часовими затримками з використанням волоконно-оптичних ліній зв’язку в населених пунктах Ланнівської об’єднаої територіальної громади. Нове будівництво».

9. Про затвердження розпорядження сільського голови у міжсесійний період.

10. Про присвоєння поштової адреси за заявою гр.Земецького Якова Яковича.

11. Про присвоєння адреси за заявою гр. Шандиби Валерія Віталійовича.

12. Розгляд заяв юридичних та фізичних осіб з питань земельних відносин.