Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Бути юристом – це дійсно цікаво!

Дата: 12.10.2019 14:20

Бути юристом – це дійсно цікаво!

З нагоди святкування Дня юриста 8 жовтня 2019 року в приміщенні Нижньоланнівського НВК Карлівською районною філією була проведена зустріч учнів 8-х та 9-х класів з представниками цієї актуальної професії. Запрошені - Олена Захожай, головний спеціаліст Карлівського бюро правової допомоги та Наталія Буцьківська, головний спеціаліст Карлівського районного відділу державної регістрації актів цивільного стану - розповіли учням про свої юнацькі плани, про навчальні заклади, де вони здобували освіту, та цікаві особливості їхньої сьогоденнної роботи.

Слухаючи гостей, школярі ще раз пересвідчились, що бажання можуть здійснюватись, але для цього необхідно прикласти багато зусиль, необхідно бути наполегливим, іти до своєї мети, незважаючи на труднощі та здійснити правильний вибір професії, зваживши всі свої здібності та можливості, в чому їм можуть допомогти спеціалісти служби зайнятості.

В кінці цієї захоплюючої години учні задали різні питання та отримали відповіді від юристів різних сфер діяльності, та ще раз привітали гостей з професійним святом!