Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське

РОЗПОРЯДЖЕННЯ про скликання 23 сесії Ланнівської сільської ради 7 скликання від 12.09.2019

Дата: 03.09.2019 18:27

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02 вересня 2019 року                                                                   № 18/02-05

Про скликання

23  сесії Ланнівської

сільської ради сьомого скликання

На виконання плану роботи Ланнівської сільської ради сьомого скликання, керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати   23 сесію Ланнівської сільської ради сьомого скликання 12 вересня 2019  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

2. Про внесення змін і доповнень до сільських програм.

3. Про затвердження проекту «Розширення безпечної зони нормальної життєдіяльності населення та захист комунального майна Ланнівської об’єднаної територіальної громади на базі існуючої розгалуженої системи відео спостереження з використанням волоконно-оптичних ліній зв’язку”.

4. Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Ланнівської сільської ради.

5. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна та Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно і пропорції її розподілу.

6. Про передачу косарки роторної, преса для вторинної сировини, системного блоку у господарське відання комунальним підприємствам Ланнівської сільської ради.

7. Про внесення змін до рішення  другого засідання позачергової сьомої сесії сьомого скликання № 4 від 18.05.2018 року.

8. Про внесення змін до рішення 19 сесії сьомого скликання № 9 від 21.06.2017 року.

9. Про затвердження розпоряджень голови у міжсесійний період.

10. Розгляд заяв із питань земельних відносин.

Сільський голова                                   К.О.Удовиченко