Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Новини від Управління соціального захисту населення

Дата: 11.07.2019 11:47

Новини від Управління соціального захисту населення

Цікаво, а головне з користю для присутніх у Карлівській районній філії пройшла зустріч безробітних з начальком відділу грошових виплат та компенсацій Управління соціального захисту населення (далі – УСЗН) Карлівської РДА Наталією Микитенко. Вона повідомила, що з 1 жовтня 2019 року змінюється порядок отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг. Буде проводитися надання пільг у готівковій формі (за заявою пільговика на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк») та безготівковій формі   (АТ «Ощадбанк» здійснюватиме переказ коштів на рахунки організацій).

Також за отриманням додаткової інформації та про особливості отримання таких пільг представник УСЗН рекомендувала звертатися до органів соціального захисту населення; управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг; АТ «Ощадбанк».