Розпорядження про скликання чергової 20 сесії 7 скликання 12.06.2019

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 травня 2019 року                                                                   № 10/02-05

Про скликання

двадцятої  сесії Ланнівської

сільської ради сьомого скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання плану роботи Ланнівської сільської ради на 2019 рік,

І.  Скликати  двадцяту   сесію Ланнівської сільської ради сьомого скликання 12 червня 2019  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

2. Про внесення змін і доповнень до сільських програм.

3.Про передачу майна комунальної власності громади на баланс Ланнівського ГСКП.

4. Про стан забезпечення медичними послугами Ланівською АЗПСМ.

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків  з 2020 року .

6. Про внесення змін до статуту Ланніського ГСКП.

7. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторсної документації по робочому проекту» Капітальний ремонт першого поверху громадської будівлі дільничої лікарні, розташованої за адресою: вул. миру, 13, селище Ланна, Карлівський район, Полтавська область».

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт водогону по вул. Шевченка від перехрестя вул. Київська до перехрестя вул.Горького за адресою: с. Куми Карлівського району Полтавської області.

9. Розгляд  заяв фізичних та юридичних осіб з питань земельних відносин.

Сільський голова                                  К.О.Удовиченко