Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Дата: 20.05.2019 11:37

про оприлюднення проекту регуляторного акту -

рішення сесії Ланнівської сільської  ради

Карлівського району Полтавської області

«Про затвердження Порядку проведення конкурсу

на право оренди комунального майна та Методики

розрахунку орендної плати за комунальне

майно і пропорції її розподілу»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, оприлюднюється проект регуляторного акту рішення сесії Ланнівської сільської ради Карлівського району Полтавської області «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна та Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно і пропорції її розподілу».

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Конституції України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та інших нормативно-правових актів України.

З текстом проекту нормативно-правового акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Ланнівської сільської ради – https://lannivska-gromada.gov.ua./ в розділі «Регуляторна політика», або у приміщенні сільської  ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу в письмовій формі (з 20 травня до 21 червня 2019 року) на адресу Ланнівської сільської ради: 39541, вулиця Миру, 9, с-ще Ланна Карлівського району Полтавської області.