Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Стан ринку праці Карлівського району за січень – червень 2019 року

Дата: 10.07.2019 11:42

Стан ринку праці Карлівського району

за січень – червень 2019 року

Протягом січня - червня 2019 року послугами Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості скористалося 1588 безробітних осіб.

У червні 2019 року середньомісячний розмір допомоги по безробіттю становив 1917,3 грн.

За направленням служби зайнятості отримали роботу 1138 осіб, з яких 659 зареєстрованих безробітних (в січні-червні 2018 року 1098 та 656 осіб відповідно).

З метою стимулювання  роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати компенсацій витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, працевлаштовані 16 безробітних (в січні-червні 2018 року – 12 осіб).

З загальної чисельності працевлаштованих 1 безробітний отримав виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю (в січні-червні 2018 року – 0 осіб).

З початку 2019 року у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяло участь 747 осіб, в тому числі у громадських – 71 безробітний (в січні-червні 2019 року - 775 осіб).

Для забезпечення відповідності вимогам роботодавців професійно-кваліфікаційного рівня громадян, що шукають роботу, служба зайнятості організовує професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. В січні-червні 2019 року за направленням служби зайнятості навчався 181 безробітний.

Станом на 01.07.2019 року на обліку в Карлівській районній філії Полтавського ОЦЗ   перебувало 617 безробітних, для яких актуальними було 96 вакансій.