Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Стан ринку праці Карлівського району за січень – серпень 2019 року

Дата: 16.09.2019 11:42

Стан ринку праці Карлівського району

за січень – серпень 2019 року

Протягом січня - серпня 2019 року послугами Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості скористалося 1725 безробітних осіб.

У серпні 2019 року середньомісячний розмір допомоги по безробіттю становив 3245 грн.

За направленням центру зайнятості отримали роботу 1637 осіб, з яких 890 зареєстрованих безробітних (в січні - серпні 2018 року 1596 та 873 особи відповідно).

З метою стимулювання  роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати компенсацій витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, працевлаштовані 18 безробітних.

З загальної чисельності працевлаштованих 2 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю (в січні-серпні 2018 року – 0 осіб).

З початку 2019 року у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяло участь 781 особа, в тому числі у громадських – 86 безробітних (в січні-серпні 2018 року - 833 особи).

Для забезпечення відповідності вимогам роботодавців професійно-кваліфікаційного рівня громадян, що шукають роботу, служба зайнятості організовує професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. В січні -серпніі 2019 року за направленням служби зайнятості навчалося 205 безробітних.

Станом на 01.09.2019 року на обліку в Карлівській районній філії Полтавського ОЦЗ   перебував 431 безробітний, для яких актуальними було 54 вакансії.