Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Розпорядження про скликання позачергової 19 сесії 7 скликання

Дата: 07.05.2019 13:35

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07 травня 2019 року                                                                   № 08/02-05

Про скликання

позачергової 19 сесії Ланнівської

сільської ради сьомого скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати позачергову 19   сесію Ланнівської сільської ради сьомого скликання 14 травня 2019  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

2. Про винесення змін і доповнень до сільських програм.

3. Про державну реєстрацію права комунальної власності на виробничий будинок за адресою: вул. Миру, 9, с. Нижня Ланна, Карлівського району Полтавської області.

4. Про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення для комунальних підприємств Ланнівської сільської ради.

5. Про встановлення вартості асенізаційних послуг трактором МТЗ 82.1

6. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт водогону по вулиці Степовій, с. Куми, Карлівського району, Полтавської області.»

7. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт водогону по вулицях Набережній, Київській, с. Куми, Карлівського району, Полтавської області.»

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт водогону по вул. Київській, с. Куми, Карлівського району, Полтавської області.»

9. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт водогону по вул. Кумівській, с. Куми, Карлівського району, Полтавської області.»

10. Розгляд заяв юридичних та фізичних осіб з питань земельних відносин.

Сільський голова                             К.О.Удовиченко