Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Розпорядження про скликання позачергової 19 сесії 7 скликання

Дата: 07.05.2019 13:35

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 травня 2019 року                                                                   № 10/02-05

Про скликання

двадцятої  сесії Ланнівської

сільської ради сьомого скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання плану роботи Ланнівської сільської ради на 2019 рік,

І.  Скликати  двадцяту   сесію Ланнівської сільської ради сьомого скликання 12 червня 2019  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про стан забезпечення медичними послугами Ланнівською АЗПСМ.

2. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт першого поверху громадської будівлі дільничої лікарні, розташованої за адресою: вул. Миру, 13, селище Ланна, Карлівський район, Полтавська область».

3. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт водогону по вул. Шевченка від перехрестя вул. Київська до перехрестя вул.Горького за адресою: с. Куми Карлівського району Полтавської області».

4. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

5. Про внесення змін і доповнень до сільських програм.

6. Про передачу майна комунальної власності громади на баланс Ланнівського ГСКП.

7. Про встановлення Ланнівською сільською радою місцевих податків з 2020 року.

8. Про внесення змін до статуту Ланнівського ГСКП.

9. Про співфінансування заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, щодо забезпечення телемедичним обладнанням Ланнівської АЗПСМ.

10. Про затвердження програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Ланнівської об’єднаної громади Карлівського району Полтавської області на 2019-2021 роки.

11. Розгляд  заяв фізичних та юридичних осіб з питань земельних відносин.

Сільський голова                                  К.О.Удовиченко